Radenska in Sonda vas vabita, da oblikujete Radensko za zimo 2024!

C:\Users\nkreft-lov\Desktop\Natalija\4_BRANDI\Radenska steklenica\Designed by People\1920x1080_DBP_Radenska_Zima_SLO_01.jpg

Novi ‘Designed by People’: Radenska in Sonda vas vabita, da oblikujete Radensko za zimo 2024!

Studio Sonda v okviru Kreativnega centra nadaljuje z izvajanjem svojega programa Designed by People, v katerem lahko udeleženci brez predhodnih izkušenj s področja oblikovanja izdelkov postanejo del kreativnih procesov in jih spoznavajo z delom na konkretnem primeru ter pri tem sodelujejo s strokovnjaki za oblikovanje, komuniciranje in brendiranje. Prijave so odprte, v letošnjem marcu in maju pa bodo vsi zainteresirani na ustvarjalnih delavnicah v Vižinadi imeli priložnost oblikovati kreativni koncept za zimsko podobo Radenske.


Vižinada/Radenci, 28. 2. 2024 – Radenska, ki je znana po družbeno odgovornem poslovanju in novostih, v sodelovanju s studiem Sonda v sklopu programa “Designed by People”, svojim uporabnikom ponuja priložnost, da aktivno sodelujejo pri ustvarjanju nove, zimske vizualne identitete te znane mineralne vode in tako pustijo svoj pečat na posebni izdaji, ki bo prišla na police številnih trgovin v Sloveniji in na Hrvaškem. Vabilo k sodelovanju k tretji izvedbi tega uspešnega programa je namenjeno vsem navdušencem oblikovanja. Sodelovanje ne zahteva posebnih oblikovalskih izkušenj, temveč odprtost za učenje in spoznavanje kreativnih procesov, pri čemer bo praktično delo v delavnicah in doma udeležencem omogočilo raziskovanje in razvijanje svojih kreativnih potencialov.

Sonda v sodelovanju s priznanimi blagovnimi znamkami v svojem Kreativnem centru v Vižinadi izvaja program “Designed by People”, da bi skupaj z vsemi zainteresiranimi posamezniki, pa tudi s širšo skupnostjo v navdihujočem avtentičnem okolju ustvarili tržno zanimive izdelke, projekte in programe, namenjene krepitvi sodelovanja in ustvarjanju boljše družbe – družbe idej. Prav to so nekatere od vrednot Radenske, ki je prepoznala potencial tega projekta kot priznan blagovna znamka, ki se odziva na aktualne spremembe in trende, usmerjene v trajnost ter skrbi za družbeno in naravno okolje, v katerem deluje.

Program sta do zdaj podprli družbi Elan in Kraš, naletel pa je tudi na odlične odzive udeležencev, ki so poudarili, da: jim je program pomagal pridobiti vpogled v proces profesionalnega oblikovanja, hkrati pa so v spodbudnem okolju v sebi odkrili nove vire kreativnosti in izstopili iz cone udobja.

Po opravljenem izboru bodo delavnice potekale v skupinah po šest udeležencev od marca do maja 2024 v Vižinadi. Prijavijo se lahko vse polnoletne osebe, ne glede na spol, poklic ali izobrazbo, za sodelovanje pa je treba pravočasno izpolniti spletno prijavnico.

Rok za oddajo prijav poteče 7. marca ob 23:59, več informacij o pogojih sodelovanja pa je na voljo tukaj

Naj še enkrat spomnimo, Designed by People je projekt kreativnega centra Sonda, ki posameznikom, pa tudi širši javnosti omogoča vključitev v proces oblikovanja in ustvarjanja ter jih pri tem vodi skozi kreativne in praktične procese, katerih rezultat so konkretni izdelki in rešitve. V prepričanju, da se v vsakem posamezniku skriva visoka učinkovitost in kreativnost, je Sonda lansirala program, v katerem vabi vse zainteresirane posameznike, ne glede na njihovo predznanje in izkušnje, da se vključijo v program in se pridružijo oblikovanju tržno ustreznega produkta. 

Sonda
Studio Sonda sestavlja mednarodno priznana in nagrajena ekipa kreativcev, ki razume, kako ustvariti globalno relevantne blagovne znamke, strategije in projekte, da dosegajo pravi tržni uspeh, dokazujejo moč kreativnosti, predvsem pa povezujejo in ustvarjajo boljšo družbo. Naša moč je v tem, da to počnemo skupaj, z vami! Takšen način dela je zagotovilo za logične in intuitivne rešitve, ki so strateško premišljene, popolnoma personalizirane, tržno učinkovite, izvirne in stremijo k čim bolj pozitivnemu vplivu na družbo in planet. We create better brands and a better future with you. www.sonda.hr

Radenska
Radenska je naravna gazirana mineralna voda, ki prihaja iz izvira Kraljevi vrelec v Sloveniji in je na trgu že od leta 1869. Znana je po svojem specifičnem okusu, ki je med drugim posledica odlične kombinacije raztopljenih mineralnih snovi ter naravnih mehurčkov ogljikovega dioksida. V skoraj 155 letih obstoja se je Radenska izkazala kot družbeno odgovorna blagovna znamka in eden vodilnih proizvajalcev mineralne vode, katerega ime je prepoznavno v Sloveniji in svetu.
www.radenska.hr

Več informacij o projektu: Silvija Kovačić, 099 389 1550, silvija.kovacic@sonda.hr

Natalija Kreft Lovrenčec
Public Relation Manager / Odnosi z javnostmi  

Radenska ADRIATIC
Radenska d.o.o.
Boračeva 37, 9252 Radenci, Slovenija
phone: +386 (0)2 520 3613C:\Users\nkreft-lov\Desktop\Natalija\4_BRANDI\Radenska steklenica\Designed by People\1920x1080_DBP_Radenska_Zima_SLO_01.jpg

   mobile: +386 (0)41 393 639